Sklep tytoniowy - Tobacchem

Artykuły do tytoniu i nie tylko

Tobacchem to nie tylko sklep tytoniowy. To miejsce, w którym pracują pasjonaci – osoby, które znają się na tytoniu oraz akcesoriach do nich. Dla nas jakość sprzedawanych przez nas wyrobów jest zawsze na pierwszym miejscu: obojętnie czy chodzi o sosy uszlachetniające, czy smaki tytoniowe. Nasz sklep z artykułami tytoniowymi nieustannie się rozwija, dzięki czemu mogliśmy znacząco poszerzyć swój asortyment. Co u nas znajdziesz? Chemię i aromaty do wyrobów tytoniowych, artykuły kosmetyczne, artykuły wędkarskie. Prowadzimy także sklep stacjonarny w Chrzanowie.

5-slider-aromaty-tyton-chrzanow
Aromaty
i Chemia
Do wyrobów tytoniowych
2slider-aromaty-tyton-chrzanow-sider-1-top
Wysokiej
Jakości
Składniki produktów
3-slider-aromaty-tyton-chrzanow
Poczuj
Różnicę
Używając naszych produktów

Nowości

Aromaty do tytoniu

Jeśli tęsknisz za czasami, gdy w kioskach królowały smakowe papierosy, to wypróbuj nasze aromaty do tytoniu. Zamawiając w naszym sklepie internetowym masz więc pewność, że każdy produkt jest przebadany i bezpieczny dla zdrowia. Dla nas bezpieczeństwo i jakość są najważniejsze.

Chemia do tytoniu

TOBACCHEM to sklep z artykułami tytoniowymi, który ma bardzo rozbudowany asortyment. Znajdziesz u nas nie tylko sosy uszlachetniające do tytoniu oraz środki przeciw pleśni do tytoniu – sprzedajemy również całe zestawy czy akcesoria, które ułatwią Ci nabijanie papierosów na własny użytek. W tej kategorii króluje u nas chemia do tytoniu, na której najwyższą jakość mamy potwierdzenie w postaci certyfikatów oraz wyników badań laboratoryjnych. 

Glikol i gliceryna

Sklep tytoniowy online TOBACCHEM wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów i sprzedaje nie tylko glikol do tytoniu. Czeka na Ciebie szeroki wybór najwyższej jakości gliceryny kosmetycznej, wykorzystywanej między innymi do produkcji kosmetyków do ciała i włosów. Sprzedajemy opakowania w różnej wielkości. Sklep z artykułami tytoniowymi TOBACCHEM ma także coś dla fanów wędkowania! Jeżeli przygotowujesz swoje własne zanęty proszkowe, ziarniste czy inne, a także odwiedzasz różne łowiska i potrzebujesz kilku rodzajów zanęty, to gliceryna do zanęt wędkarskich jest Ci wręcz niezbędna.

Gilzy do papierosów

Oferujemy także wysokiej jakości gilzy do papierosów znanych i popularnych marek. Oferujemy gilzy w opakowaniach o różnej wielkości – sprzedajemy je m.in. po 100, 200 i 500 sztuk.

Doypacki

Nasz sklep z artykułami tytoniowymi sprzedaje także doypacki oraz doypacki z okienkiem, które można wykorzystać zarówno do tytoniu, jak i do przechowywania żywności czy innych produktów i artykułów sypkich. Doypacki sprzedajemy hurtowo.

Maszyny i urządzenia do produkcji papierosów:

Nasze produkty tytoniowe ułatwiają nabijanie tytoniu przy pomocy nabijarek taśmowych, automatycznych, elektrycznych i ręcznych. Ich dodatkową zaletą jest także zapobieganie osadzaniu się charakterystycznego pyłu tytoniowego. Sprzedajemy między innymi:

Nie wiesz co wybrać?

Skontaktuj się z nami, a my pomożemy wybrać odpowiednie produkty,
których właśnie szukasz!

Maszyny do tytoniu

Oferujemy profesjonalne maszyny do wyrobów tytoniowych. Szeroka gama produktów jak napełniarki, zwijarki, nabijarki, wilgotnościomierze, parownice inne urządzenia na życzenie klienta.

PŁYN DO DEZYNFEKCJI RĄK